V prvé řadě jsou aktivity zaměřeny na ženy cizinky pracující v českých domácnostech, ať již cizinky ohrožené nezaměstnaností, či na ty, které již samostatně podnikají, ke kterým bude směřovat zejména aktivitami bezplatného právního a sociálního poradenství. Této cílové skupině budou sloužit i instruktážní kursy a kampaň, která bude téma domácí práce a rovných práv a příležitostí a důstojných pracovních podmínek pro tyto ženy zviditelňovat. Cizinky pracující v České republice se často setkávají na trhu práce s různými formami znevýhodňování, ať již z důvodů národnostních, genderových, či s diskriminačními problémy ve vztahu k jejich práci jako pomocnic v domácnosti /nedodržování pracovní doby, nízké platy, omezování osobní svobody aj./, které se sále mohou umocňovat v kombinaci s faktem neoprávněnosti jejich pobytu, či nedostatečnou informovaností.
Další cílovou skupinou projektu jsou proto sami zaměstnavatelé těchto cizinek, ať již z řad českých rodin či kupř. agentur práce. V rámci projektu chceme docílit, aby se veřejnost, včetně těch, kteří služeb cizinek sami využívají, zajímala o podmínky, za kterých zde ženy žijí a pracují a získala povědomí o problematice pracovní migrace, rovném postavení a rovných příležitostech žen cizinek a aktivně se zajímala o to, jak napomoci k zlepšení jejich situace. Cizinky vykonávají svou práci často v rovině nelegálního zaměstnávání, které vzhledem k povaze jejich pobytového statutu může mít pro ženy samotné a společnost negativní důsledky.
Neméně podstatnou cílovou skupinou jsou tak i orgány státní zprávy a jimi zřízené organizace a politici, kteří z titulu své funkce rozhodují o migrační politice a legislativě České republiky, či povolení k zaměstnání a tím ovlivňují postavení žen cizinek na trhu práce a ve společnosti. K těmto skupinám budeme směřovat medializační aktivity projektu, orgány a příslušní činitelé budou seznamováni s výsledky odborného výzkumu a publikací a oslovováni s žádostí o podporu konkrétní legislativy vedoucí ke zlepšení a rovnému postavení žen cizinek. Krom výše uvedených jsou důležitou cílovou skupinou také neziskové organizace, které hrají klíčovou roli ve snaze o partnerství se státní správou při řešení otázek spojených s rovnými právy a příležitostmi či diskriminací na pracovním trhu. Představitelé nestátních neziskových organizací budou oslovováni s nabídkou odborných seminářů, které je seznámí s problematikou a zprostředkuje kontakt s cílovou skupinou ohrožených žen.