Veřejný detail projektu

Informace o projektu

Předmětem projektové žádosti je žádost o finanční podporu z OP LZZ především na realizaci specifického profesního vzdělávání. V rámci projektu se uskuteční celkem 108 školicích dnů vzdělávacích aktivit, z toho 88 šk. dnů specifického vzdělání a 20 šk. dnů obecného vzdělání. Z celkového počtu 108 šk. dnů bude 104 šk. dnů zajištěno dodavatelsky a 4 šk. dny budou zajištěny interními lektory.

Hlavním cílem projektu je zajistit odborný profesní růst zaměstnanců a potřebné zvýšení kvalifikace jako podporu procesu modernizace a zavádění progresivních technologií výroby ve Šroubárně Kyjov. Díky projektu bude zajištěna příslušná kvalifikace zaměstnanců pro potřeby specifické výroby ŠK, dále budou vytvořeny specifické vzdělávací programy, které může ŠK dále využívat pro zajištění potřebné kvalifikace zaměstnanců i po ukončení projektu.

Do projektu budou zapojeni zaměstnanci ŠK, školení jsou zaměřena na zvýšení kvalifikace především pracovníků výroby a pracovníku technického rozvoje. Celkem bude v rámci projektu zvýšena kvalifikace 95 podpořených osob.

 

 

Hlavním cílem projektu je zajistit odborný profesní růst zaměstnanců a potřebné zvýšení kvalifikace jako podporu procesu modernizace a zavádění progresivních technologií výroby ve Šroubárně Kyjov. Dílčí cíle projektu: - zajistit specifické odborné vzdělávání pracovníků výroby v souvislosti s modernizací výrobních zařízení a technologií - zajistit odborné vzdělávání pracovníků výroby a technického rozvoje pro práci s novými systémy monitorování spotřeby energií a výrobního toku - zajistit potřebné odborné vzdělávání pracovníků technického rozvoje pro zajištění modernizace výrobních zařízení - zajistit potřebné odborné vzdělávání pracovníků pro práci s interními SW programy - podpořit odborný růst příslušným obecným vzděláním
Projekt probíhá od února 2011 do ledna 2013, jeho náplní je celkem 8 klíčových aktivit, na jejichž realizaci a zajištění se spolupodílí projektový tým. V rámci projektu se uskuteční celkem 108 školicích dnů vzdělávacích aktivit, z toho 88 šk. dnů specifického vzdělání a 20 šk. dnů obecného vzdělání. Obecné vzdělání činí 10,63% celkových způsobilých výdajů projektu a splňuje limit stanovený výzvou. Z celkového počtu 108 šk. dnů bude 104 šk. dnů zajištěno dodavatelsky a 4 šk. dny budou zajištěny interními lektory. Hlavním cílem projektu je zajistit odborný profesní růst zaměstnanců a potřebné zvýšení kvalifikace jako podporu procesu modernizace a zavádění progresivních technologií výroby ve Šroubárně Kyjov. Díky projektu bude zajištěna příslušná kvalifikace zaměstnanců pro potřeby specifické výroby ŠK, dále budou vytvořeny specifické vzdělávací programy, které může ŠK dále využívat pro zajištění potřebné kvalifikace zaměstnanců i po ukončení projektu. Do projektu budou zapojeni zaměstnanci ŠK, školení jsou zaměřena na zvýšení kvalifikace především pracovníků výroby a pracovníku technického rozvoje. Celkem bude v rámci projektu zvýšena kvalifikace 95 podpořených osob.
Výsledkem projektu je zajištění těchto vzdělávacích aktivit a jejich plynulý tok: - specifického odborného vzdělávání pracovníků výroby v souvislosti s modernizací výrobních zařízení a technologií - odborného vzdělávání pracovníků výroby a technického rozvoje pro práci s novými systémy monitorování spotřeby energií a výrobního toku - potřebného odborného vzdělávání pracovníků technického rozvoje pro zajištění modernizace výrobních zařízení - potřebného odborného vzdělávání pracovníků pro práci s interními SW programy - odborný růst příslušným obecným vzděláním.
V tomto projektu není mezinárodní spolupráce navázána.

Operační struktura


Příjemce


Přehled zdrojů financování projektu


Termíny

v
v
v

Dopad projektu

Aktivity projektu budou zaměřeny na tyto cílové skupiny zaměstnanců ŠK: ÚSEK VÝROBA: výrobní management, mistři, předáci strojů, pracovníci výrobních provozů, plánovači výroby, pracovníci nástrojárny, strojní údržba, elektroúdržba, pracovníci expedice a dopravy ÚSEK TECHNICKÝ ROZVOJ: pracovníci technického rozvoje a technické přípravy výroby - strojní konstruktéři, strojní technologové, strojní zámečníci. PRACOVNÍCI OSTATNÍCH ÚSEKŮ: projektový management, pracovníci nákupu, prodeje, marketingu, skladu, pracovníci řízení jakosti a další. Způsob zapojení cílových skupin: Zaměstnanci budou zapojeni do projektu formou proškolení ve vzdělávacích aktivitách, čímž jim bude umožněno zvýšení odborné profesní kvalifikace. Do aktivit projektu budou zapojeni především pracovníci úseku Výroba a úseku Technický rozvoj, neboť z pohledu potřeb specifického vzdělávání je zde nejvýznamnější potřeba zvyšování odborné kvalifikace. Pracovníci ostatních úseků budou zapojeni do vybraných aktivit podle aktuální souvztažnosti k výkonu jejich práce.