Úvodní stránka

<< Klikněte pro zobrazení obsahu >>

Navigace:  »Žádné téma nad touto úrovní«

Úvodní stránka

Stránka zobrazená po vstupu uživatele je úvodní stránkou aplikace. Úvodní stránka se dělí na části pro navigace mezi stránkami v aplikaci a především na hlavní plochu pro zobrazení seznamů a detailů.

Vodorovná navigace v horní části aplikace:

Úvodní stránka - tlačítko pro zobrazení výchozí obrazovky aplikace. Tlačítko slouží pro rychlý návrat z různých úrovní zobrazení seznamů a detailů dat na úvodní stránku. Hlavní menu aplikace je použitím tlačítka sbaleno do výchozího stavu.

Přihlášení - tlačítko pro přihlášení se do uživatelského účtu. Po přihlášení uživatelem se zpřístupní odkaz Odhlášení a je zobrazeno jméno přihlášeného uživatele.

 

Hlavní menu se člení na:

Projekty - rozbalí podmenu pro položku menu Projekty, kde jsou nepřihlášenému uživateli dostupné veřejné seznamy a detaily projektů

Produkty - rozbalí podmenu pro položku menu Produkty, kde jsou nepřihlášenému uživateli dostupné veřejné seznamy a detail produktů

Aktivace účtu - rozbalí podmenu pro položku Aktivace účtu, kde lze provést aktivaci účtu

další části menu jsou uživateli dostupné po přihlášení dle jeho oprávnění

Základní informace k ovládání aplikace:

Je doporučeno v aplikaci nepoužívat tlačítka „Vpřed“ a „Vzad“ internetového prohlížeče. Pro pohyb v aplikaci využívejte prosím menu aplikace a tzv. drobečkovou navigaci (vnořování stránek např. ESF -> Veřejný seznam projektů). Pokud jste přihlášeným uživatelem, pak doporučujeme pracovat pouze v jednom okně/záložce prohlížeče.

Používání drobečkové navigace - náhled na záznamy v libovolném seznamu a otevření detailu záznamů, znamená zanořování se z nejvyšší do nižších úrovní struktury dat aplikace. Vstupem na další úroveň zobrazených dat se nad právě otevřeným seznamem / detailem zobrazuje cesta (drobečková navigace) k tomuto seznamu / detailu. Dle potřeby se může uživatel jednoduše vrátit na libovolnou úroveň kliknutím na odkaz v navigaci. K návratu o úroveň výše lze použít také tlačítko Zpet.

Povinné údaje jsou ve formulářích označené znakem * u popisku položky a žlutým podbarvením.

Na stránkách sledujte popisky k jednotlivým polím. Užitečné informace se mohou zobrazovat také najetím kurzoru myši nad příslušnou položku.